ESILEHT
RIIGID
REISIKIRJAD
FOORUM
GALERII
KOMMERTS
KULTUUR
TEGIJAD
TERAD
UUDISED
KONTAKT
KARAVANSERAI PÕHIMÕTTED:
KARAVANSERAI - RÄNNUTEEDE RISTUMISPAIK
edaspidi KSerai on vabade inimeste ühiskondlikel alustel valminud ilmarändurite lehekülg internetis (ingl.k backpacker's site), kus kõik ilmarändurid ja muud rännuhimulised kodanikud, olenemata soost, rahvusest, vanusest või parteilisest kuuluvusest võivad vabalt, ilma piiranguteta jagada oma laialdasi reisimuljeid ja kogemusi tänulike kuulajate- lugejatega.

Karavanseraisse sisse või välja astumiseks ega seal ka puhkamiseks ei pea esitama avaldust, viisat, isikuttõendavat dokumenti või miskit muud dokustaati ega nõuta ka vanemate ja auväärsemate KSerai liikmete soovitusi. Piisab kui asjast huvitatud isik saadab oma reisiloo, muljed, pildid või kultuurilist, etnograafilist, meditsiinilist huvi pakkuva loo meile, et see kõikidele internetis surfajatele kättesaadavaks tehtaks.

KSerai üritab lisaks reisilugudele jagada ränduritele ka silmaringi harivaid ja vaimseid väärtusi pakkuvaid lugusid kultuuri (kirjandus, kunst, muusika, film), etnograafia, usundi, antropoloogia, ajaloo, (rahva)meditsiini, fotograafia, loodushoiu ja muudest valdkondadest.

KSerai ei avalda kommertslikke, rassistlikke, seksistlikke, feministlikke, narkootikume propageerivaid või muidu lolle lugusid.

Rändurite poolt kirjutatud lood ei kuulu KSeraile, vaid loo autorile, seega on autori enda asi, kus, kunas millal ja kellele see lugu autori poolt edasi paljundatakse või müüakse.

Karavanserai site on mõeldud lugemiseks rännuhimulistele isikutele, kes ei karda raskusi trotsida ning soovivad lisaks ka praktilistele kogemustele ja teiste poolt jagatavatele reisimuljetele veidi ka oma silmaringi harida.

Kirjutised on kogenud tegijatel soovitatavalt esitatavad HTML failina (Word'is tehtud HTML on ebasoovitav), HTML faili genereerimiseks ava olemasolev template , vaata ka HTML Abi   faili.

KARAVANSERAI LIIKMED:
AHTI HEINLA
Ahti Heinla Kasutajanimi: Ahti
Lisainfo: kodulehekülg
Mail: vaata koduleheküljelt

Riigid, linnad: Nepaal, Birma, Argentiina, TšiiliPeruuBoliivia,  Tai, Kambodža, India, Laos, Koola poolsaar, Lääne-Siber (Kuznetski Alatau), Kasahstan (Tjan-Shan), Lähispolaar-Uraal, Tbilisi, London, Pariis, Korsika.

MAREK MENGEL
Marek Mengel, pilt.jpg (6 kb) Kasutajanimi: gaal
Lisainfo: kodulehekülg
Mail: gaal ät hot.ee

Riigid, linnad: Ainaži, Salacgriva, Limbaži, Maczalatsa, Sigulda, Riia,  IndiaNepaalHiina, Hong Kong, TaiTuva,   EgiptusLao RDVKambodžaVietnamSri Lanka,  Ukraina, Lapimaa (Venemaa, Soome, Rootsi, Norra), Uzbekistan (Nuratau ahelik), Helsingi, London, Praha, Peterburg, Moskva.

ÜLO SUURSAAR
Ülo Suursaar, pilt.jpg (6 kb) Kasutajanimi: lumeleopold
Lisainfo: kodulehekülg
Mail: ys ät sea.ee

Riigid, linnad: Austraalia, Austria, Bulgaaria, Burjaatia, Gibraltar, Hiina, Hispaania, Holland, Hong-Kong, India, Island, Itaalia, Kaukaasia, Koola, Kreeka, LAV,   Nepaal,  Maroko, Pamiir, NorraPakistan,  Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rumeenia, SDV, Taani, Rootsi, Siber, Slovakkia, Soome, Tiibet, Tšehhi, Türgi,  Türi, Ungari, Vatikan, Islamabad, Karimabad, Komsomolabad, Ordžonikidzebad.

MARIS LAURI
VILLU ZIRNASK
KAAREL TAMRE
ARKO ÕIGE
EVE LOOPERE
HELLE-MAI PEDASTSAAR
TEET MARGNA
KAUR VIRUNURM
PEETER TEPPO
JOHANNES MENGEL
OUDEKKI LOONE
ASTU KA LIIKMEKS!!!